Skip to main content
Homepage

AGENTER & SÄLJ


Ariya Miveh - Agent

Ariya Miveh - Agent

ariya.miveh@livenation.se

Uno Friedner - Agent

Uno Friedner - Agent

uno.friedner@livenation.se

Lisa Appelgren - Agent

Lisa Appelgren - Agent

lisa.appelgren@livenation.se

Christian "Crippe" Määttä - Head of Sales / Agent

Christian "Crippe" Määttä - Head of Sales / Agent

christian.maatta@livenation.se

Suss Paakkonen Sjöberg - Säljare / Agent

Suss Paakkonen Sjöberg - Säljare / Agent

suss.paakkonen@livenation.se

Julia Carlsson - Säljare / Agent

Julia Carlsson - Säljare / Agent

julia.carlsson@livenation.se

PRODUKTION


Peter Sehlin - Head of Agency Production

Peter Sehlin - Head of Agency Production

peter.sehlin@livenation.se

Anders Friberg - Produktion

Anders Friberg - Produktion

anders.friberg@livenation.se

Berit Roppen - Produktion

Berit Roppen - Produktion

berit.roppen@livenation.se

Georgios Kalafatidis - Produktion

Georgios Kalafatidis - Produktion

georgios.kalafatidis@livention.se

Mika Gredegård - Produktionskoordinator

Mika Gredegård - Produktionskoordinator

mika.gredegard@livenation.se

Elin Nilsson - Produktionskoordinator

Elin Nilsson - Produktionskoordinator

elin.nilsson@livenation.se

Cassandra Odell - Produktionskoordinator

Cassandra Odell - Produktionskoordinator

cassandra.odell@livenation.se

Veronica "Panki" Söderberg - Produktionskoordinator

Veronica "Panki" Söderberg - Produktionskoordinator

veronica.soderberg@livenation.se

Sandra Kalnins - Produktionskoordinator

Sandra Kalnins - Produktionskoordinator

sandra.kalnins@livenation.se

BUSINESS TO BUSINESS


Bengt Birath - Säljare

Bengt Birath - Säljare

bengt.birath@livenation.se

Christian Iwung - Säljare

Christian Iwung - Säljare

christian.iwung@livenation.se

Clara Peyerl - Produktion

Clara Peyerl - Produktion

clara.peyerl@livenation.se

MARKNAD & PR


Emilie Olsson Lignell

Emilie Olsson Lignell

emilie.lignell@livenation.se

My Larsson

My Larsson

my.larsson@livenation.se